Den Středočeského kraje v sobotu 28. 10.

Zámek Vlašim, otevřeno 9 – 16

Vstup do všech expozic a výstav za 10 Kč.

Od 14 hodin bude vernisáž výstavy Bestia – True Nature. Výstava fotografií Igora Mikuly a Jakuba Hodáně. Úvodního slova a promítání snímků z celého světa se zhostí Kateřina Mikula. Výstava bude prodejní a potrvá do 26. 11. a bude instalovaná v přednáškovém sále.

Plakát Bestia – True Nature

Den kraje Vlašim

Pobočka Benešov, otevřeno 9 – 12, 13 – 16

Od 15 hodin bude zajímavá přednáška v podání Mgr. Radovana Cádera k návštěvě císaře Františka Josefa I. v Benešově v roce 1907. Vystavené bude restaurované tablo s historickými fotografiemi z této návštěvy.

Den kraje Benešov

Zámek Růžkovy Lhotice, otevřeno 9 – 12, 13 – 16

Den Středočeského kraje bude završením návštěvnické sezóny v tomto malebném zámečku. Zajeďte se podívat na i novou fasádu. Expozice Kraj tónů Vám poodhalí životy našich skladatelů a hudebníků. Svačinu si můžete sníst na zahradě :-).

Drátenické řemeslo

Publikováno 18. 10. 2017