Eva Kleinová a Mr. Surka 6TET – koncert

V pátek 11. června v 19 hodin v rámci XVII. zámecké muzejní noci a akce Středočeské kulturní léto vystoupí na nádvoří vlašimského zámku se svým koncertem Eva Kleinová a Mr. SURKA 6TET.

Uslyšíte a uvidíte vynikající umělce s koncertem v unplugget jazzové náladě.

Česká popová a muzikálová zpěvačka Eva Kleinová je představitelka muzikálových rolí v divadle Hybernia a známá také z pořadu Máme rádi Česko. Spolupracovala s mnoha stálicemi české hudební scény, např. H. Vondráčkovou, B. Basikovou, K. Gottem, J. Kornem a dalšími. Doprovodí ji hudební seskupení složené z předních hudebníků české jazzové a popové scény, kteří i dlouhodobě spolupracují a nahrávají s většinou našich pěveckých hvězd, orchestrů a hudebních skupin / např. nedávno zesnulý K. Gott L. Bílá, H. Zagorová, J. Korn, V. Dyk, J. Laufer, CBC BIG BAND, Moondance orchestra M.Kumžáka, Big band Felixe Slováčka, MONKEY BUSSINES, LUCIE a další/.

Publikováno 6. 6. 2021

Benešovská muzejní noc