Viktor Stocker a Martin Kot

30. 6. středa 19 hodin – Viktor Stocker a Martin Kot

Dvojice výjimečných mladých talentů boří hranice ve hře na akordeon. Navzdory svému útlému věku patří ve svém oboru ke světové špičce. Jsou absolutními vítězi a laureáty mezinárodních soutěží v tuzemsku i v zahraničí, nositeli ocenění Zlatý oříšek. Do koncertních sálů vnášejí jedinečnou atmosféru a jejich vystoupení se setkávají s obrovským nadšením publika. Na svém kontě mají již několik celovečerních koncertů, vystupují i s mnoha předními českými umělci, v Senátu ČR, bravurně zvládli zahrát státní hymny ČR a SR před hokejovým zápasem. Těchto ojedinělých úspěchů dosahují nejen díky mimořádnému talentu, ale především jejich nezměrné píli a houževnatosti.

Nádvoří zámek Vlašim, vstupné 200 Kč, členové vlastivědného klubu 150 Kč, děti 50 Kč

Viktor Stocker a Martin Kot

Publikováno 6. 6. 2021